close
آخرین مطالب
 • تبلیغ شما در اینجا
 • طراحی سایت شخصی
 • طراحی سایت فروشگاهی
 • طراحی سیستم وبلاگدهی
 • سیستم سایت ساز اسلام بلاگ
 • مگا برد - پلتفرم خرید اینترنتی قطعات موبایل مگابرد
 • loading...
  YourAds Here YourAds Here

  all thing

  بازدید : 70
  جمعه 9 اسفند 1398 زمان : 23:14

  بهترين سفرهايي که ميتوانيد امسال برويد تور کيش از تهران، تور مشهد هوايي و تور کرمان

  بريم ببينيم مقاله اي که اخيرا در سايت خبرنامه دانشجويان منتشر شده و درباره بهترين سفر امسال که شامل تور کيش از تهران، تور مشهد هوايي و تورکرمان است صحبت ميکند، مطمئنا براتون جالب خواهد بود. تور هاي داخلي به شما اين فرصت را مي دهند تا با صرف کمترين هزينه انواع مناطق گردشگري را تماشا کنيد. منظره هايي که در ايران به عنوان مناطق گردشگري وجود دارند اغلب در سطح جهان بنام و معروف هستند. در ايران شما مي توانيد کويرها را تماشا کنيد، کوه ها و دره هاي شگفت انگيز را ملاقات کنيد و به بازديد از آبشارها و چشمه ها و جاذبه هاي تاريخي برويد.

  آنچه در ايران به عنوان جاذبه هاي گردشگري نشسته است، تمام آنچه در جهان براي تماشا نياز است را خلاصه مي کند. اگر تمام عمر خود را صرف بازديد از جاذبه هاي ايران کنيد همواره منطقه اي جديد براي تماشا باقي مي ماند. تور هاي داخلي اين فرصت و اين تماشاي بي پايان را براي شما مهيا مي کنند. بنابر اين براي يک ماجراجويي حاضر شويد و در يک تور عالي شرکت کنيد تا تماشا آغاز شود. براي شروع در برنامه سفر حرفه اي تور کرمان، تور کيش از تهران و تور مشهد هايي امسال به عنوان جذاب ترين تور هاي داخلي در اختيار شما قرار دارند. براي انتخاب هر يک از اين تور هاي جذاب و يا شرکت در هر سه تور مي توانيد به هر شهر را به تفکيک جاذبه هاي آن بشناسيد.

  تور

  برنامه سفر امسال شما

  تور هاي گردشگري که به مقصد شهرهاي زيباي ايران راهي مي شوند مي توانند برنامه سفر حرفه اي امسال شما را مهيا کنند. با حضور در يک تور گردشگري مي توانيد با يک برنامه ي حرفه اي براي بازديد از شهري که در مقصد داريد، راهي شويد. به اين ترتيب به منظور حضور در يک تور درجه يک گزينه هايي براي راهي شدن در اختيار شما قرار مي گيرد که به ترتيب مي شود سفر به کرمان، سفر به مشهد و سفر به کيش که هريک شيوه و ويژگي هاي خاص خود را دارند. در اين تور که به سمت کرمان مي روند فرصت بازديد از کلوت هاي جذاب را خواهيد داشت و در تور مشهد به زيارت حرم مي رويد و در سفر به کيش تمام تفريحات و سرگرمي هاي اين جزيره را تجربه مي کنيد. هر يک از اين شهرها علاوه بر جاذبه هاي تاريخي و مذهبي داراي جاذبه هاي گردشگري و تفريحي مدرن نيز هستند که با يک جستجوي ساده در اينترنت به آنها مي رسيد.

  تور

  تور کرمان و بازديد از کلوت ها

  تور کرمان يکي از جذاب ترين تورهاي گردشگري است. در اين تور مي توانيد به بازديد از کلوت ها برويد. اين کلوت ها را در کوير لوت ملاقات مي کنيد که ساده اند، زيبا هستند و تماشاي انها آرامشي دل انگيز را در دل مي ريزد. در کوير که به کلوت ها مي رسيد انگار دست سازه هاي کودکي را مي بينيد که با شن هاي طلايي کوير خود را سرگرم کرده است. اما جذابيت کرمان تنها به کلوت هاي آن نيست. بازار سنتي کرمان جايي است که در آن سوغاتي ها و شيريني هاي مخصوص کرمان از جمله کلمپه هاي خوش عطر و خوش طعم را خريداري مي کنيد.

  به علاوه مي توانيد از حمام وکيل، باغ شاهزاده ماهان و موزه هنرهاي معاصر اين شهر بازديد کنيد. توجه داشته باشيد که اگر سواي تور به سمت کوير لوت مي رويد انتظار برگشت به شهر را نداشته باشيد که هلاکت در انتظار شما است. سفر به کوير جز با گروه متخصص و يا فرد راه بلد ممکن نخواهد بود به اين ترتيب سفر به سمت کوير را تفريحي سرگرم کننده نبينيد بلکه سفري جذاب است که بايد با همراهي تور انجام پذيرد.

  5o97_m10.jpg

  تور

  تور کيش از تهران و عکس گرفتن با کشتي يوناني ها

  تور کيش از تهران يکي از تورهاي پرطرفدار در ميان گردشگران است. در اين تور گردشگري آنچه از بازي ها و سرگرمي هاي آبي و جزيره اي وجود دارد را تجربه مي کنيد. اين تور يکي از هيجان انگيزترين تور ها است که خاطره ي آن تا مدت ها در خانه اول ذهن شما باقي مي ماند. توجه داشته باشيد که در اين سرزمين زيبا علاوه بر جاذبه هاي مدرن و مراکز خريد، جاذبه هاي تاريخي نيز وجود دارند که البته در مقايسه با جاذبه هاي مدرن کيش طرفداران کمتري دارند. روستاي باغو قديمي ترين روستاي کيش است که مي توانيد در آن سبک زندگي مردمان اصيل اين جزيره را از نزديک تماشا کنيد. اين مردم در خانه هايي ساده زندگي مي کنند و دام دارند و بسيار نجيب و مهمان نواز هستند.

  در اين روستا مي توانيد عسل و برخي فرآورده هاي محلي را خريداري کنيد. اما در کيش و در ميان انبوهي از مراکز خريد مدرن مي توانيد خريدي مفصل و عالي داشته باشيد. اما آنچه در کيش از آن بي نصيب نخواهيد ماند عکس گرفتن با کشتي به گل نشسته پرتغالي ها است. اين کشتي زيبا يک روز در اين جزيره به گل مي نشيند و علي رغم تلاش هاي متدوال پرتغالي ها براي بيرون کشيدن آن، تکان هم نمي خورد. به اين ترتيب پرتغالي ها مي روند و اين کشتي را براي کيش به يادگار مي گذارند. هنگام غروب آفتاب منظره اي زيبا را در کنار اين کشتي تماشاگر خواهيد بود که براي عکاسي بسيار مناسب است. براي سفر به کيش بهترين زمان فروردين تا اسفند هر سال است.

  تور

  تور مشهد هوايي و زيارت حرم مطهر امام رضا(ع)

  تور مشهد هوايي براي هر ايراني يک فرصت عالي براي زيارت و تفريح و گردش است. شهر زيباي مشهد با جاذبه ها و سرگرمي هاي متنوعي که دارد براي هر گردشگر فرصتي مهيا مي کند تا با آنچه براي او جذاب تر است، سرگرم شود. همانطور که ديديد تور مشهد هوايي يکي از تور مشهد هوايي، تور کيش از تهران و تورکرمان سه مسافرت عالي در تورهاي داخلي است و تور کيش از تهران و تور کرمان از ديگر برنامه هاي سفر امسال شما خواهد بود. از جاذبه هاي زيارتي و مهم مشهد، حرم امام رضا(ع) است. اما جاذبه هاي طبيعي اين شهر عبارت مي شوند از کوه سنگي، درياچه چشمه سبز، هفت حوض، شانديز، طرقبه و باغ گياه شناسي ملي که هر يم محيطي باصفا و بسيار خوش آب و هوا دارند.

  من که بشخصه از اين مقاله بسيار خوشم آمد، اطلاعات خوبي ميدهد تا بتوانيم انتخاب درستي از يک سفر داشته باشيم، مطمئنا انتخاب سفر طبق سليقه خيلي کار راحتي نيست بخصوص که اطلاعات کافي نداشته باشيم و اينجاست که يک آژانس مسافرتي متخصص ميتواند در اين مسله اطلاع رساني خوبي داشته باشد، برنامه مسافرتي امسال در کنار خانواده و يا سفرهاي مجردي ميتواند کامل و لذت بخش باشد.

  اما اگر مي خواهيد بچه ها را سرگرم کنيد بهتر است آنها را به پارک علمي پروفسور بازيما ببريد و او را در پديده شانديز سرگرم کنيد. در شهر مشهد مي توانيد در انواع فروشگاه ها و بازارهاي جديد و قديمي مشغول خريد سوغاتي شويد که اغلب مي توانيد آنها را در اطراف حرم پيدا کنيد. براي شرکت در اين تور به فصل سفر نيز توجه داشته باشيد زيرا زمستان هاي مشهد سخت است ولي هميشه سفرهاي داخلي مثل کرمان و مشهد و کيش ديدني خواهند بود.

  اينجاست که ميگويند بسيار سفر بايد کرد تا پخته شود خامي، هر شهري و هر سفري تجربه اي است متفاوت پس از خوش و لذت و يادگيري و مهمتر اينکه بعد از برگشت از يک مسافرت لذت بخش جسم و روحتان جلا پيدا کرده و آماده ميشويد براي پيشبرد اهداف زندگي روزمره و کاري خودتان. رزرو مسافرت دلخواهتان را زودتر شروع کنيد و تنوعي براي خودتان ايجاد کنيد.

  منبع:

  https://khandany.com/

  https://www.tinn.ir/

  http://iusnews.ir/

  بهترين انتخاب، بهترين سفر
  نظرات این مطلب

  تعداد صفحات : -1

  درباره ما
  اطلاعات کاربری
  نام کاربری :
  رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 144
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 24
 • بازدید کننده امروز : 15
 • باردید دیروز : 180
 • بازدید کننده دیروز : 181
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 221
 • بازدید ماه : 315
 • بازدید سال : 2469
 • بازدید کلی : 24092
 • کدهای اختصاصی