close
آخرین مطالب
 • تبلیغ شما در اینجا
 • طراحی سایت شخصی
 • طراحی سایت فروشگاهی
 • طراحی سیستم وبلاگدهی
 • سیستم سایت ساز اسلام بلاگ
 • مگا برد - پلتفرم خرید اینترنتی قطعات موبایل مگابرد
 • loading...
  YourAds Here YourAds Here

  all thing

  بازدید : 82
  يکشنبه 17 فروردين 1399 زمان : 19:42

  قيمت دوربين مدار بسته

  با گسترش دائمي ابزار هاي حفاظتي و نظارتي، ديگر نيازي به معرفي دوربين مدار بسته نيست. با استفاده از اين محصول مي توانيد محل کار و يا خانه خود را از راه دور کنترل نماييد. در اين مقاله تصميم داريم انواع دوربين هاي مداربسته را معرفي کنيم، ويژگي هاي آن ها را فهرست کنيم و مجموعه اي فراهم آوريم که با استفاده از آن بتوانيد مناسب ترين دوربين را با توجه به موقعيت خود انتخاب کنيد. بهترين دوربين مدار بسته دوربيني است که بيشترين تناسب ممکن را با نياز شما دارد و براي انتخاب آن، بايد به چند مورد توجه داشته باشيد.

  دوربين مدار بسته

  استفاده در روز يا شب
  اندازه تصوير
  فاصله جسم از دوربين
  اندازه جسم
  محل نصب دوربين
  تعداد دوربين ها
  امکانات کابل کشي
  وضوح تصوير مورد نياز (رزولوشن تصوير براي شناسايي چهره افراد)
  دوربين مداربسته

  دوربين مدار بسته

  براي انتخاب محصول بايد به شرايط محلي که قرار است دوربين مورد استفاده قرار گيرد توجه ويژه داشته باشيد. فروش دوربين مداربسته با مقايسه برند ها به همراه قابليت هايشان و قيمت دوربين مداربسته ارائه شده مطرح مي گردد. در اين حالت بايد به فاصله کانوني لنز دوربين که تعيين کننده ميدان ديد دوربين است، توجه خاص داشته باشد؛ چرا که يک خصوصيت مهم به شما مي رود. هرچه فاصله کانوني کمتر باشد، ميدان ديد شما گسترده تر مي گردد و هرچه اين فاصله را بيشتر کنيد عمق ديد افزايش مي يابد، يعني فواصل دورتري قابل مشاهده هستند. اين مورد براي شرايطي که تسلط به محيط دور دست اهميت داشته باشد، قابل توجه است. پس اگر مي خواهيد فواصل دور را با دوربين خود مشاهده کنيد به دنبال دوربيني با فاصله کانوني بلندتر باشيد.

  دوربين هاي مداربسته بر اساس شکل ظاهري، محل و شرايط مورد استفاده، نوع انتقال تصوير و ويژگي و کارکرد هايشان به دسته هاي مختلفي تقسيم مي شوند که در ادامه مطلب به معرفي آن ها مي پردازيم:

  دوربين مدار بسته

  انواع دوربين مداربسته بر اساس نحوه انتقال تصوير

  انتقال تصوير در دوربين هاي مداربسته cctv بر بستر هاي گوناگون انجام مي شود و بر همين اساس به دسته هاي مختلف تقسيم مي شوند. انواع اين دوربين ها عبارتند از:

  دوربين مداربسته تحت شبکه IP
  دوربين مداربسته AHD
  دوربين مداربسته HDCVI داهوا
  دوربين مداربسته HDTVI توربو اچ دي هايک ويژن
  دوربين مداربسته آنالوگ
  دوربين مداربسته بي سيم


  قيمت کرکره برقي

  کرکره برقي يا کرکره برقي اتوماتيک را امروزه مي توان يکي از ساخته هايي دانست که با وجود ساختار ساده اش توانسته در سهولت زندگي نقش مهمي ايفا کند. از دهه ها قبل افراد براي حفاظت و راحتي بيشتر محيط زندگي و محل کار خود، از کرکره استفاده مي کردند؛ اما پيشرفت و حرکت انسان به سوي تکنولوژي باعث طراحي و ساخت دسته جديدي از کرکره ها به نام درب برقي کرکره اي يا کرکره اتوماتيک گرديد. درب کرکره اي در ايران تقريبا داراي سابقه اي حدود ربع قرن مي باشد. در ابتدا کار با تبديل کرکره هاي عادي به اتوماتيک شروع شد؛ بدون تغيير در ظاهر و نوع ساخت آن. اما بعد از مدتي استفاده از اين روش در ساخت درب هاي ساختماني نيز متداول شد و اين آغازي بود بر ورود نوع جديدي از تيغه کرکره به بازار. در اين مقاله قصد داريم اين محصول، متعلقات مربوط به آن و عوامل موثر بر قيمت کرکره برقي را بررسي کنيم.

  کرکره برقي

  کرکره برقي اتوماتيک

  انواع کرکره برقي
  تفاوت اصلي کرکره هاي برقي را مي توان از دو منظر موتور و تيغه هاي آن ها مشاهده کرد. انواع تيغه کرکره برقي که شامل نوع آلومينيومي، گالوانيزه و پلي کربنات مي باشند، در همين صفحه و در بخش انواع تيغه کرکره برقي به معرفي آن ها پرداخته ايم. به صورت کلي پر فروش ترين تيغه هاي کرکره برقي از نوع آلومينيوم ?? ميليمتري است که در کيفيت هاي مختلف در بازار موجود مي باشد. تفاوت ديگر در موتور کرکره اتوماتيک است که در آن سه نوع ساختار وجود دارد. بيشترين موتور کرکره برقي مورد استفاده، از نوع توبلار است که بيشتر براي فروشگاه ها با تعداد تردد پايين و اندازه دهنه کوچک استفاده مي گردد. نوع دوم موتور سايد است که براي اماکني با تردد بالا و يا ابعاد بزرگ استفاده مي شود و نوع سوم موتور سانترال کرکره برقي است که مي توان براي تردد هاي بالا نيز استفاده کرد. در ادامه به بررسي اين سه نوع موتور ميپردازيم.

  کرکره برقي

  موتور کرکره برقي

  جز اصلي کرکره برقي موتور آن است که باعث به حرکت در آمدن تيغه ها مي گردد. موتور درب کرکره اي به سه دسته کلي تقسيم مي شوند که در ادامه به بررسي ويژگي هاي تک تک آنها مي پردازيم. قبل از آن، بايد اين مورد را بدانيد که هر موتور کرکره مناسب مکان خاصي است که در ادامه با شرايط آن ها آشنا مي شويد:

  کرکره برقي

  موتور سايد کرکره برقي

  موتور هايي هستند که براي درب هايي با وزن و ميزان تردد بالا، مورد استفاده قرار مي گيرند. موتور سايد کرکره برقي براي ورودي هايي با ابعاد بزرگ مورد استفاده قرار مي گيرند؛ چرا که قدرتمند ترين نوع موتور هاي کرکره برقي هستند. همچنين مي توان آن را براي اماکني که وجود برق اضطراري در آن ها الزامي است، استفاده نمود؛ به اين خاطر که اين موتور داراي دو نوع با ولتاژ هاي ?? و ??? ولت مي باشد که مدل ?? ولت آن داراي باطري براي استفاده در شرايط قطعي برق است. به اين محصولات موتور سايد موتورکرکره برقي با UPS نيز مي گويند که تقريبا قيمتي معادل ?? درصد بيش از موتور سايد بدون UPS مي باشد. بزرگترين ايرادي که مي توان از موتور سايد کرکره برقي گرفت، سرعت پايين آن است که به دليل گيربکس قدرت بالا آن مي باشد. البته موتورهاي سايد سرعت بالا نيز توليد شده که براي اماکني که نياز به سرعت بالاي باز و بسته شدن دارند مي توانيد از آن دسته موتور ها استفاده نماييد. شکل اين نوع موتور ها به اين صورت است که يک موتور و گيربکس با فاصله کمي نسبت به لوله اي که تيغه کرکره بر روي آن قرار گرفته نصب مي گردد. قدرت موتور به وسيله يک زنجير به چرخ دنده اي که لوله را مي چرخاند منتقل گرديده و کرکره به بالا يا پايين هدايت مي شود. اين سيستم به واسطه موتور بزرگتر و سيستم زنجير و چرخ دنده قدرت فوق العاده اي خواهد داشت. به اين ترتيب مي توان گفت که تفاوت قيمت موتور سايد کرکره برقي با ديگر موتور ها خيلي هم دور از منطق نيست. از معروف ترين اين مدل ها مي توان به موتور سايد تيوني، موتور سايد بارزانته و موتور سايد اس دي سي اشاره کرد.

  کرکره برقي

  موتور سايد کرکره برقي

  موتور سانترال کرکره برقي
  موتور هاي سنترال يا سانترال توانايي به حرکت درآوردن درب هايي با ميزان تردد و وزن متوسط را دارند. عدم نياز به تغييرات اساسي در ساختار کرکره، موتور سانترال کرکره را به بهترين گزينه براي تبديل کرکره هاي قديمي به کرکره هاي اتوماتيک مي سازد. البته استفاده از موتور هاي سانترال در سال هاي اخير، کمتر شده است. علت اصلي اين موضوع نصب مشکل تر و نياز به قطعات بيشتر به نسبت ساير موتورهاي کرکره اتوماتيک است. اين قطعات، مانند شفت و فنر استهلاک پذير هستند و هزينه تعمير کمي هم ندارند و به همين علت ترجيح آن است که موتور سنترال به جز در شرايط خاص استفاده نشود.

  قيمت جک پارکينگي

  در دنياي جديد و مدرن ساخت و ساز، زيبايي و سهولت از يک طرف و بهينه سازي در مصرف انرژي از طرف ديگر موجب گرديده تا طراحان المان هاي يک ساختمان تغييراتي را در کار خود ايجاد نمايند. يکي از اين تغييرات بسيار مهم در اين زمينه ساخت و توليد جک درب ورودي مي باشد. در دهه اخير استفاده از آن بسيار متداول بوده و بيشتر برج هاي مسکوني، بانک ها، بيمارستان ها و … به درب اتوماتيک مجهز شده اند. شکل و نوع پياده سازي جک برقي پارکينگ با توجه به کاربري آن ها متفاوت است اما در نهايت اين تکنولوژي يعني درب اتوماتيک امروزه مورد استقبال عموم قرار گرفته است.

  جک پارکينگي

  جک درب اتوماتيک

  در حال حاضر انواع اين درب ها بر اساس نياز و درخواست مشتريان موجود و قابل ارائه مي باشد. براي اطلاع بيشتر مي توانيد با کارشناسان فروشگاه اينترنتي دي سي اي کالا درباره درب اتوماتيک تماس بگيريد و مشخصات ساختمان يا محل مورد نظر جهت نصب درب را مطرح نماييد. کارشناسان ما با توجه به تعدد پروژه ها و تجربه و علم کافي در اين زمينه بهترين پيشنهاد را به شما تقديم خواهند کرد.

  جک پارکينگي

  چگونگي کارکرد درب اتوماتيک

  درب اتوماتيک جزو درب هايي است که به صورت هوشمند باز و بسته مي شوند. جک برقي يا به عبارتي جک پارکينگ به دو صورت مورد استفاده قرار مي گيرند: استفاده از ريموت دستي و يا استفاده از حسگر چشمي. درب هاي جک دار (هيدروليکي، پنوماتيک و گيربکسي) که در دسته درب اتوماتيک قرار دارد، با بهره گيري از سيستم هيدروليکي و الکترومکانيکي، با استفاده از يک ريموت دستي در مواقع لازم باز و بسته مي شوند. از اين درب ها براي سهولت تردد و امنيت در پارکينگ ها استفاده مي شود. نوع ديگري از درب هاي اتوماتيک درب هاي کشويي شيشه اي هستند که از حسگري استفاده مي کنند که با تشخيص حرکت در مقابل درب، به طور اتوماتيک باز مي شوند، اين درب ها در مکان هايي مانند بيمارستان ها، فروشگاه ها، بانک ها و… کاربرد دارند.

  جک پارکينگي

  بد نيست در همين جا اشاره اي داشته باشيم به ويژگي جديد در مورد جک درب ورودي ساختمان. اخيرا برخي از توليد کنندگان آيفون تصويري (خصوصا انواع آيفون تصويري ايراني) مانند سيماران، تکنما، تابا و کاليوز خصوصيت ديگري را به محصولات خود اضافه کرده اند، به اين ترتيب که با فشردن تنها يک کليد بر روي مانيتور آيفون تصويري خود، درب پارکينگ را باز کنيد. بديهي است که اين خصوصيت بر قيمت جک درب ورودي شما بي تاثير خواهد بود. از جمله اين آيفون ها مي توان به HS-78 سيماران و D70 تکنما اشاره کرد.

  انواع درب اتوماتيک پارکينگي

  درب اتوماتيک همانند ساير محصولات فروشگاه دي سي اي کالا از چند نوع تشکيل شده است که در اين بخش به معرفي هر يک از اين محصول پرداخته ايم. انواع جک پارکينگي شامل درب اتوماتيک هيدروليکي، درب اتوماتيک پنوماتيک، درب اتوماتيک گيربکسي مي شود که هر کدام از اين محصول داراي خاصيت هاي متفاوت مي باشد.

  جک پارکينگي

  انواع جک درب پارکينگي

  درب اتوماتيک هيدروليکي (جک پارکينگي هيدروليکي)
  در درب اتوماتيک هيدروليکي از نيروي تحت فشار سيالات (عموماً روغن غليظ غير قابل تراکم) استفاده مي شود. مزيت عمده استفاده از درب اتوماتيک هيدروليکي، قدرت بسيار بالاي آن و امکان وجود نيرو، فشار، گشتاور و حرکت يکنواخت آن است که کار را براي به حرکت درآوردن درب هاي سنگين، راحت مي کند، به علاوه باعث مي شود حرکت درب آرام و بدون لرزش باشد. در حالي که اين سيستم يعني جک پارکينگي هيدروليکي استهلاک بسيار پاييني دارد، اما بايد به سرويس و نگهداري پرهزينه آن توجه نمود. درب اتوماتيک هيدروليکي براي مکان هايي که تردد بسيار زياد و وزن درب بسيار بالاست، معمولا درب اتوماتيک هيدروليکي نياز به قفل برقي نيز دارد که بايد به صورت جداگانه تهيه گردد. استفاده مي شود؛ مانند درب کارخانه ها، مجتمع هاي مسکوني بزرگ و… . از انواع اين جک ها مي توان به درب اتوماتيک فاديني مدل NUPPI 66 و درب اتوماتيک ارکا Vulcan-700 اشاره کرد.

  قيمت شيشه سکوريت

  شيشه سکوربت حفاظ سازه سالهاست که با عنايت پروردگار و با اتکا به توان مهندسين و تکنسين‌هاي داخلي از سال ???? در عرصه ساخت ماشين‌آلات توليد شيشه سکوريت شروع به فعاليت نموده و همواره با استقبال بسيار خوبي از سوي مصرف‌کنندگان روبرو بوده است. اين ? دليل براي آنکه پروژه شيشه سکوريت خود را به حفاظ سازه دهيم:
  ?? وقتي با حفاظ سازه تماس مي‌گيريد، کارشناسان فوق حرفه‌اي رامادر، با لبخند جوابگوي شما عزيزان هستند.

  شيشه سکوريت

  ?? کارشناسان شرکت حفاظ سازه با بردباري، روابط عمومي و فن بيان قوي و همچنين با اطلاعات کامل که طي اولين تماس تلفني با حفاظ سازه متوجه اين امر خواهند شد، به شما بهترين مشاوره را خواهند داد تا بتوانيد خريد خود را از حفاظ سازه با خيال راحت انجام دهيد.
  ه کارشناس اعزامي حفاظ سازه که جهت اندازه‌گيري به محل پروژه شما اعزام مي‌شوند، مجهز به متر ليزري و تراز ليزري مي‌باشند که امکان بروز هرگونه مشکلي در اندازه‌گيري را به صفر مي‌رسانند، علاوه بر اندازه‌گيري دقيق، کارشناس اعزامي پاسخگوي تمامي سؤالات در رابطه با نحوه اندازه‌گيري، اجرا و … شما مي‌باشند.

  ?? پس از اندازه‌گيري دقيق، نقشه پروژه شما در واحد نقشه‌کشي آماده مي‌شود و تمامي قسمت‌هاي آن از جمله تعداد درب، رنگ شيشه سکوريت يا فريم شيشه سکوريت و… با شما بررسي و چک مي‌گردد و در صورت تائيد و هماهنگي شما تاريخ اجراي پروژه شيشه سکوريت تعيين‌شده و نقشه براي توليد به کارخانه ساخت شيشه حفاظ سازه ارسال مي‌گردد.
  ?? همواره کارشناس پيگيري حفاظ سازه در تمامي مراحل ( به هنگام خريد تا پايان پروژه و اعلام رضايت شما) در دسترس شما مي‌باشد که مي‌توانيد پيگيري‌هاي لازم از جمله مرحله پروژه، تغيير زمان اجرا و… را انجام دهيد و همچنين کارشناس پيگيري حفاظ سازه هر لحظه در حال پيگيري وضعيت پروژه شما در کارخانه حفاظ سازه هست که بدون هيچ مشکلي تمامي قطعات پروژه شيشه سکوريت شما آماده‌شده و سر زمان مقرر در محل پروژه براي اجرا فراهم باشد.
  ?? در هنگام اجرا و نصب شيشه سکوريت شما، تکنسين‌هاي نصب شرکت حفاظ سازه که همگي از تکنسين‌هاي نصب به نام در سطح کشور مي‌باشند، با خودرو رامادر، لباس و تجهيزات شيشه به طور کامل در محل پروژه حاضرشده و با دقت، سرعت به بهترين نحو ممکن پروژه را نصب و تحويل مي نمايند. در صورت بروز هرگونه مشکل، کارشناسان حفاظ سازه در اسرع وقت براي رفع مشکل به محل پروژه اعزام مي‌شوند.
  ?? در طول نصب پروژه شما، کارشناسان حفاظ سازه ? بار با شما تماس خواهند گرفت که از نحوه نصب، برخورد حرفه‌اي تکنسين‌ها و رضايتمندي شما با خبر شوند.
  ?? خدمات پس از فروش حفاظ سازه که از ? تيم ? نفره تشکيل‌شده آماده خدمات‌رساني به مشتريان در صورت بروز هرگونه مشکل در تهران و کليه شهرهاي کشور در کمترين زمان ممکن مي‌باشند.

  شيشه سکوريت

  در اين صفحه از شيشه سکوريت با موارد زير آشنا مي شويد:

  شيشه سکوريت چيست؟
  سکوريت
  قيمت شيشه سکوريت
  انواع شيشه سکوريت

  به‌طورقطع حفاظ سازه بزرگ‌ترين مجري شيشه سکوريت در ايران مي‌باشد.
  از حدود سال ???? به‌صورت تخصصي فعاليت خود را در زمينه? توليد شيشه سکوريت گسترش داديم، با اين وجود که تاريخچه شيشه به چند قرن پيش بر مي گردد، تاکنون در اين عرصه با افتخار پيشگام هستيم.
  امروزه در بيشتر مصارفي که امنيت و استحکام اهميت بالقوه‌اي دارد شيشه سکوريت با توجه به مقاومت بالايي که داراست، بسيار مورد توجه قرارگرفته است و روز به روز کاربردهايي جديدي را در زندگي مدرن به خود اختصاص مي‌دهد.
  مزاياي بي‌شمار و کاربردهاي عمومي و تخصصي شيشه سکوريت موجب استقبال روزافزون از اين محصول گشت، با شناخت بيشتر اين محصول و افزايش تقاضا از سوي مصرف‌کنندگان فروش شيشه سکوريت ديري نپاييد که در صنايع گوناگون مورد استقبال قرارگرفته و مردم آن را به عنوان پوششي امن پذيرفتند.

  شيشه سکوريت چيست؟ مقاومت شيشه سکوريت چهار برابر بيشتر از شيشه معمولي مي باشد، در اثر شکستن شيشه به تکه‌ها و ذرات کوچک و ريزي تبديل مي‌شود که فاقد لبه‌هاي تيز و خطرناک بوده و بي‌ضرر مي‌باشد، شيشه سکوريت در مکان‌هايي که مسئله ايمني انسان در اولويت قرار دارد، همانند نماهاي خارجي ساختمان‌ها و فضاهاي داخلي اماکن عمومي و مکان‌هايي که شيشه در مساحت زياد مورداستفاده قرار مي‌گيرد به‌صورت تک جداره و يا در ساختار شيشه‌هاي لمينت مورد استفاده قرار مي‌گيرند.

  براي اطلاع از قيمت انواع حفاظ نرده با کارشناسان حفاظ سازه در تماس باشيد.

  حفاظ سرنيزه اي آبشاري و هر آنچه بايد بدانيد!
  برچسب ها قیمت , دوربین , مدار , بسته ,
  نظرات این مطلب

  تعداد صفحات : -1

  درباره ما
  اطلاعات کاربری
  نام کاربری :
  رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 144
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 146
 • بازدید کننده امروز : 147
 • باردید دیروز : 3
 • بازدید کننده دیروز : 3
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 162
 • بازدید ماه : 256
 • بازدید سال : 2410
 • بازدید کلی : 24033
 • کدهای اختصاصی